Üye Giriş  

Şifremi Unuttum ?  

Üye OL  

İstek Yaz  

İstekler

Gösterilecek İstek Yok!!!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ne Sorsa Evet dediler

Haber Detay

By Admin

2017-02-04 / 15:41:11

0 Yorum

Kategori: Haber Arşivi

Beğenme: 0


Mersin'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, eskiden Türkiye'de sağlık sisteminde yaşanan sorunları hatırlatarak alanda toplanan vatandaşlara "O sağlık düzenine evet mi, hayır mı?" diye sordu. Aldığı cevap Erdoğan'ı şaşırttı. Kalabalık "Evet" diye cevap verince "Karıştırıyorsunuz" diye tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin'de şehir hastanesinin açılışında konuştu. Erdoğan, konuşması sırasında kalabalıktan bir türlü istediği yanıtı alamayınca “Karıştırıyorsunuz” demekle yetindi ve gülümsedi.

Erdoğan, “Ey kardeşlerim soruyorum. O sisteme evet mi hayır mı” diye sordu. Bunun üzerine kalabalık hem “evet” hem de “hayır” diye bağırdı.

Sonra Erdoğan yineleyerek “O sisteme evet mi, hayır mı” diye sordu. Kalabalık yine hem “hayır” hem de “evet” diye bağırdı.

Daha sonra “Olay bu kadar basit” diyen Erdoğan, konuşmasının devamında tekrar geçmişteki sağlık sistemini eleştirerek “Yaşı özellikle 40’ın üzerinde olanlar Eski Türkiye’yi, o dönemin hastanelerini kıt imkanlarını çok iyi bilirler” dedi. Erdoğan, “O sağlık düzenine evet mi, hayır mı” diye yine sordu. Kalabalıktan “Hayır” denmesini beklerken “Evet” diye ses çıkınca, Erdoğan  bu kez de “karıştırıyorsunuz” dedi. Erdoğan, Başkanlık sistemi referandumuna gönderme yaparak bu yanıtları almak istedi, ancak başarılı olamadı.

 

 

KAYNAK: virgul.at

Reklam
Admin

Admin

Yonetici

Radyo Dost Viyana Yöneticisi

Yorumlar (0)

    Henüz kimse yorum eklememiş.

Yorum Yaz

Yayındaki Programcı

Gece Kusagi Programi

Gece Kusagi Programi

Gece Kusagi Programi Hafta ici Hergün Saat 21 de

Saat 21 Itibari ile...

İstek Panelimiz Saat 21 itibari ile Aktif Olacaktir

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok Güzel
  • İyi
  • Geliştirilmeli
  • İdare Eder
Sonuçları Göster

Anket Sonuç

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok Güzel / 132
  • İyi / 27
  • Geliştirilmeli / 28
  • İdare Eder / 28
Anketi Oyla

Sponsor

Reklam